NOVINKY​

Archiv dalších let: 2019 | 20172016 | 20152014 | 2013

 

PRÁZDNINOVÁ AKCE NA SOLÁRIUM A OTEVÍRACÍ DOBA

3.8.2020

Od 10.8. do odvolání jsme si pro vás připravili naši již tradiční prázdninovou akci na opalování v soláriu. Opálit se před dovolenou nebo prodloužit opálení z dovolené tak nyní můžete o 20 % levněji! Zároveň jsme do odvolání upravili naši provozní dobu - otevřeno pro vás máme vždy v pondělí, středu a pátek od 8:00 do 19:00. 

 

OPĚT JSME ZDE PRO VÁS

11.5.2020

Po, z našeho pohledu dlouhé nucené přestávce, opět otevíráme! :) Otevírací doba bude klasická, tj. od 8.00 do 19.00 hodin. 

Prosíme, pokud je to jen trochu možné, objednávejte se telefonicky dopředu, abychom předešli více než 3 - 4 lidem v recepci. Budeme se snažit plánovat vaše návštěvy tak, abyste nečekali zbytečně, ale abychom zároveň zajistili vaši maximální bezpečnost.
 

Pro větší bezpečnost jsme připravili pár opatření

  • K dispozici bude gelová neomyvatelná dezinfekce.

  • Na wc dezinfekční mýdlo a, jako obvykle, papírové utěrky.

  • Solária byla vždy dezinfikována, takže v tomto budeme samozřejmě pokračovat.

  • Pro ochranu vaši i našich pracovnic bude u recepce instalována plexisklová přepážka k zamezení delšího přímého kontaktu při objednávání a placení.

  • Říká se, že viry mohou na předmětech vydržet několik hodin až dnů, proto budeme každý večer po skončení otevírací doby dezinfikovat celý prostor provozovny germicidními lampami, abychom ještě více podpořili sterilní prostředí.


Germicidní lampa je speciální lampa, která vyzařuje ultrafialové záření ve spektru C (UVC) s vlnovou délkou 
světla 253,7 nm. Používá se pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů tam, kde je potřeba velice sterilního prostředí. Nejčastěji ve zdravotnictví a potravinářství.

Platby za služby (solárium i solnou jeskyni) budou jako obvykle v hotovosti.

Věříme, že si odpočinek u nás opět užijete, tak, jak jste byli vždy zvyklí. :) Těšíme se na vás.

ZAVŘENO DO ODVOLOVÁNÍ

12.3.2020

Vážení zákazníci, od pátku 13.3.2020 jsme vzhledem k nařízení vlády ČR v souvislosti s koronavirem nuceni do odvolání zavřít wellness studio. O dalších krocích vás budeme informovat.